Mytišči si v semifinále pohrálo s Jaroslavlí

Moskva - Hokejisté Atlantu uspěli v semifinále Kontinentální hokejové ligy 6:1.

23.3.2011

Hokejový trenér Miloš Říha.Foto: DENÍK/Josef Němec

Hokejisté Atlantu Mytišci deklasovali v prvním semifinále KHL Jaroslavl na jejím ledě 6:1.

Souboj českých trenérů tak výrazně lépe odstartoval Miloš Říha, jehož tým zvítězil hladce i díky gólu Jana Marka, který po asistencích Zbyňka Irgla a Jana Bulise zvýšil na konci druhé třetiny na 4:1. Jediný gól Lokomotivu, který vede Vladimír Vůjtek, dal Josef Vašíček.

Druhý nejproduktivnějších hráč bojů o Gagarinův pohár po čtvrtfinálové části snížil v 28. minutě na 1:3. Na jeho sedmý gól v play off však nikdo ze spoluhráčů nenavázal. Rozjetí hosté, kteří vyhráli čtvrtý zápas za sebou, měli v utkání převahu. Atlant přestřílel svého soupeře v poměru 32:18. Dva góly
vítězů dal Ivan Něprjajev.

Druhé finálové utkání Západní konference se hraje v pátek opět v Jaroslavli.

Semifinále play off Kontinentální hokejové ligy

Západní konference - 1. zápas

Jaroslavl - Atlant Mytišči 1:6 (Vašíček 1+0 - Marek 1+0, Irgl a Bulis oba 0+1).

Politikou se dnes bavím, když už si ten cirkus platíme, říká herec Kňažko

Výstaviště ukazuje krásu minerálů z celého světa. Děti se naučí poznávat fosilie

Minerály z Pákistánu, Peru nebo třeba Mexika si nadšenci tento víkend prohlížejí na brněnském výstavišti. V pavilonu B začala v sobotu výstava Minerály Brno.

Zimbabwe slaví, že Mugabe padne, ten ale odstoupit nechce

/VIDEO/ Tisíce Zimbabwanů vyšli do ulic hlavního města Harare, aby oslavili armádu, která odstavila prezidenta Roberta Mugabeho, a současně vyzvali třiadevadesátiletého diktátora, aby konečně rezignoval. Ten ale stále odmítá podobné prosby vyslyšet.

Nepodléhejte panice, vyzval vůdčí politické strany německý prezident

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier varoval politické strany, které se snaží vytvořit novou vládní koalici pod vedením kancléřky Angely Merkelové, aby se nezabývaly panickými debatami o nových volbách.

U Bělče se srazila dvě auta. Dva lidé zemřeli, další tři transportoval vrtulník

V lesním úseku poblíž obce Běleč na Kladensku se v sobotu patnáct minut před 17. hodinou čelně srazila dvě osobní auta. Nehoda má tragické následky: dva mrtví a tři zranění lidé. Po nehodě zůstaly osoby zaklíněné ve vozidlech. Na pomoc jim proto okamžitě letěl vrtulník. Pro dva z nich už bohužel zbytečně.