Neuvirth nastoupil místo Stevea Masona od čtvrtého duelu série s Washingtonem, a přestože inkasoval jen dvě branky, vyřazení s nejlepším týmem základní části nezabránil. Je ale pravděpodobné, že s takovým čísly vydrží v čele až do konce bojů o Stanleyův pohár.

Další gólman Petr Mrázek z Detroitu se zařadil s průměrem 1,35 gólu na utkání na čtvrté místo a s úspěšností 94,5 procenta na šestou pozici. S jedním čistým kontem se Neuvirth a Mrázek dělí o druhé místo, dvě nuly udržel Braden Holtby z Washingtonu.

Produktivitu vede John Tavares z New York Islanders, který už v úvodním duelu 2. kola vylepšil svou bilanci na 11 bodů za šest branek a pět asistencí ze sedmi zápasů. Druhý Jamie Benn z Dallasu si připsal 10 bodů za čtyři góly a šest přihrávek v šesti utkáních.

O pozici nejlepšího střelce se dělí se šesti trefami Tavares a Nikita Kučerov z Tampy Bay. Nejlepšími nahrávači jsou se šesti asistencemi Jamie Benn, Patrick Kane s Jonathanem Toewsem z Chicaga, Brent Burns ze San Jose a Kyle Okposo z New York Islanders.