Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

NHL: Ďáblové poprvé vyhráli v nové aréně

NEW JERSEY – Hokejový útočník Jay Pandolfo dokázal poprvé v dresu New Jersey vstřelit tři branky a velkou měrou pomohl svému týmu k drtivé výhře 6:1 nad Tampou.

1.11.2007 1

Kromě Karla Rachůnka se o vítězství New Jersey nad Atlantou výrazně zasloužil i brankář Martin Brodeur.Foto: Reuters

Ďáblové se tak poprvé radovali z výhry na ledě své nové arény Prudential Center. K vysokému skóre přispěl jednou asistencí i Patrik Eliáš.

První branka padla až v druhé třetině zápasu, kdy Jay Pandolfo přihrál Johnu Maddenovi. Oba hokejisté si pak role vyměnili a o dvě minuty později poprvé v utkání skóroval Pandolfo po přihrávce právě od Maddena.

Na druhou a rozhodující branku utkání mu nahrál od pravého mantinelu Patrik Eliáš. Hattrick Pandolfo zkompletoval minutu a půl před závěrečným hvizdem.

„Je krásné mít sebevědomí. Tento rok budeme hodně bojovat. Když si udržíme tuto hru a budeme střílet branky na domácím ledě, bude to zábava,“ řekl po utkání šťastný Pandolfo.

Chicago se konečně prosadilo v Dallasu

Celých šest let se nedokázali hokejisté Chicaga prosadit na ledě Dallasu. I v tomto zápase to vypadalo pro Blackhawks špatně.

Od další porážky je však zachránil útočník Jason Williams, který dvěma góly v závěru zápasu obrátil stav na 5:4. V 53. minutě dostal přihrávku od Roberta Langa a pouze 20 sekund před koncem třetí třetiny vstřelil do sítě Dallasu rozhodující gól.

Lang byl i u druhé branky Chicaga, kdy asistoval obránci Wisniewskimu.

Vokoun vychytal vítězství

V souboji Floridy s Carolinou se mohl radovat český brankář Tomáš Vokoun, který čelil 30 střelám. Pouze v 25. a 52. minutě po střele Raye Whitneye a Erika Colea lovil puk ze své branky. Po dvou posledních prohrách se tak Florida mohla opět těšit ze zisku bodů.

Káva pro páníčka, dort pro psa. Tak to vypadá v Punťově psí cukrárně

Narozeninové oslavy dětí už nefrčí. Nyní máte možnost zařídit jedinečnou party svému psovi, a to se vším všudy. Překvapte tak svého miláčka na jeho velký den dortem, zákusky nebo i zmrzlinou, a to v Punťově první psí cukrárně na pražském Jarově. Pozor ale abyste si psí pamlsky nespletli s klasickými dezerty.

Tatra drtí kopce a Zeman rozverně poplácává: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. října 2017.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

Ruské kolo v centru Mladé Boleslavi? Nápad budí vášně

/ANKETA/ Ten nápad má dvě polohy. Jedni jsou z něho nadšeni a ti druzí si klepou na čelo. Boleslavská radnice totiž vypustila informaci, že o prosincových adventních trzích uvažuje, že by v centru města instalovala obří ruské kolo. Až třicetimetrové!