Jandač, Hořava, Prospal, Wallson, Varaďa. To jsou často diskutovaná jména v debatách hokejových fanoušků i odborníků o novém kouči pro nejslavnější český klub.  Podle informací Deníku je ve hře už jen Václav Varaďa, který byl v minulých letech tuze úspěšný s Třincem, s nímž třikrát vyhrál mistrovský titul. 

Díra v ledu  a odborníci v akci
Průšvih jak na Štvanici. Hokejisty zmrazila díra v ledu, Červenka byl za experta

Sparta v reprezentační přestávce pilně trénuje, nový kouč by ji měl s největší pravděpodobností převzít v pondělí. A hned ve středu ho bude čekat ostrá premiéra… v Třinci.

Deník žádal Spartu o oficiální vyjádření, klub ale s novináři od pondělí, kdy Jaroslav Hlinka prohlásil, že nový trenér bude brzy jmenován, nekomunikuje. „Vše nasvědčuje tomu, že koučem bude Varaďa. Už si staví trenérský tým, s vedením Sparty jedná o smlouvě," prozradil redaktorovi Deníku jeden z častých pozorovatelů sparťanských tréninků.

Bývalý trenér hokejové reprezentace Filip Pešán.
Pískot, spory s hvězdou a poslední místo. Pešán zažívá ve Švýcarsku těžké časy

V pátek si dril Pražanů nenechal ujít ani Jiří Zelenka, který se Spartou dobyl trofej pro mistra ligy čtyřikrát, naposledy v sezoně 2006/2007. A to je také poslední ročník, v němž sparťané křepčili se šampaňským naposledy. 

Předposlední místo 

Nyní je hrdý klub z Holešovic, který však své zápasy hraje v moderní O2 aréně, až na předposlední extraligové příčce…