Zlín zaskočil soupeře hned zkraje zápasu a už v první minutě vedl. Vyrovnáno bylo po patnácti minutách, kdy uspěl právě Kreps. "Střela mi sedla parádně a padla přesně pod břevno," pochvaloval si svou trefu forvard Třince, který se svým týmem zažil premiérovou prohru v sezoně. "Je to úspěch, že jsme padli až teď, ale samozřejmě tento zápas mrzí, měli jsme na to, abychom ho vyhráli," myslí si Kreps.

Po čtyřiceti minutách Slezané vedli 3:2, což se později ukázalo jako nedostačující. "Škoda, že jsme vedli jen o gól. Šancí jsme měli dost, klidně to mohlo být o dvě branky a byl by klid. Ale nejde proměňovat vše, to je jasné," mrzelo Krepse.

Berani navíc vyrovnali ve třetí části s přispěním třineckého obránce Josefa Hrabala. "Tato trefa jednoznačně rozhodla. Měli jsme třetí třetinu sehrát líp, pohlídat si vedení," litoval jednatřicetiletý Kreps.

Zlín proměnil víc šancí

Zlínští hokejisté i přes rozsáhlou marodku a jen ve třech útočných zvládli zápas relativně dobře a svého soupeře přestříleli. "Tento duel byl moc fyzicky náročný, hrálo se nahoru a dolů. My jsme však udělali víc chyb, Zlín byl také úspěšnější v proměňování šancí," přemítal Kreps.

Ten mohl rozhodnout v prodloužení tři na tři, prázdná branka mu ale nestačila. "Akce se sehrála moc rychle. A jak mi přišla nahrávka, nedokázal jsem na špatném ledě vystřelit. Celkově je však prodloužení ve třech sranda," usmíval se na závěr útočník Ocelářů.

TAKÉ ČTĚTE: Honejsek ukončil dominanci Třince. Dva body jsou zlaté, uznal zlínský šikula