Než se Oceláři bez útočníků Růžičky, Daňa,a Hudáčka, které vyřadily zdravotní potíže, rozkoukali, prohrávali 0:1. Brankáře Mazance ve 4. minutě překonal Tralmaks. Kladenská radost trvala jen chvíli, v 10. minutě srovnal třinecký Pánik.

A gólová přestřelka pokračovala, v 17. minutě vrátil Kladnu náskok znovu Tralmaks a hned na začátku druhé třetiny srovnal domácí snajpr Pánik. Jeho gól byl ale uznán až po prozkoumání videa po dalším přerušení hry.

Střelecký duel obou aktérů přerušil ve 45. minutě Voženílek, který poprvé v zápase poslal Třinec do vedení – 3:2. O pět minut později ale srovnal Ticháček a o výsledku se rozhodovalo v prodloužení.

Zápas 23. kola hokejové extraligy Bílí Tygři Liberec - Vítkovice Ridera 2:1. Fotogalerie je z nedělního domácího utkání 22. kola Vítkovice Ridera - Plzeň 2:3 pp.
Černá série Vítkovic pod Ještědem neskončila. V Liberci padly pošesté za sebou

Hned ve 2. minutě se po přihrávce Nestrašila prosadil domácí Voženílek. Jeho gól pak rozhodčí dlouho zkoumali na videu, jestli nebyl dosažen kopnutím. Verdikt? Branka je platná!

„Podali jsme skvělou práci, škoda, že to nebylo za tři body. Nakonec jsme to uhráli na dva,“ říká nejlepší hráč utkání Richard Pánik, který dvakrát srovnával nepříznivý stav. „Těší mě, že se v tabulce držíme na předních příčkách a vyhráváme. Systémově hrajeme dobře,“ dodal slovenský forvard.

I v dalším kole bude mít český niistr výhodu domácí Werk Areny, ve které v pátek přivítá České Budějovice.

Fotbalisté Třince mají nového trenéra, již třetího v sezoně.
Třinec oznámil novinku, z bryndy má klub vytáhnout bývalý kouč Baníku a Karviné

Hokejová extraliga – 23. kolo:

Oceláři Třinec – Rytíři Kladno 4:3 pp (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Pánik (Marinčin), 21. Pánik (Nestrašil, J. Jeřábek), 45. Voženílek (Nestrašil, J. Jeřábek), 62. Voženílek – 4. Tralmaks (Kusý), 17. Tralmaks (Klepiš, Smoleňák), 50. Ticháček (Tralmaks, Martenet). Rozhodčí: J. Ondráček, Vrba – Hlavatý, Rožánek. Vyloučení: 4:7. Využití: 3:1. Střely na branku: 25:27. Diváci: 3939.

Oceláři Třinec: Mazanec – Marinčin, Smith, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek, Polášek, Nedomlel – Voženílek, Vrána, Pánik – Kurovský, Sikora, Nestrašil – Hrehorčák, Holinka, M. Roman – Doktor, Čacho, Dravecký. Trenéři: Moták a Országh.

Rytíři Kladno: Bow – Dotchin, Hejda, Martenet, Ticháček, Veber, Slováček – M. Procházka, Klepiš, Tralmaks – Sideroff, Pytlík, Kusý – Frolík, Melka, Jarůšek – Strnad, Babka, Smoleňák – Bláha. Trenéři: Vejvoda a Skrbek.