Pastrňák vynechal tři listopadové duely kvůli zranění v horní části těla, po návratu do sestavy ale skóroval v každém ze tří zápasů. Více branek než dvacetiletý český talent vstřelil v tomto ročníku NHL pouze věhlasný Sidney Crosby z Pittsburghu.

Zápas rozhodla druhá třetina, v níž se Bruins prosadili třikrát. Krejčí přihrál v 38. minutě bekhendovým nahozením od mantinelu Jimmymu Hayesovi na premiérový gól v sezoně, který znamenal zvýšení na 3:0. Český útočník si připsal třináctý bod, z toho jedenáctý za přihrávku.

Pastrňák pak z podobného místa skóroval v 50. minutě. Od hrazení poslal puk před branku a puk se od nohy bránícího Tylera Johnsona odrazil za záda gólmana Bena Bishopa.

Výsledky NHL:

Boston - Tampa Bay 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Branky: 23. D. Moore, 33. Backes, 38. J. Hayes (Krejčí), 50. Pastrňák - 58. Drouin. Střely na branku: 30:31. Diváci: 17.565. Hvězdy zápasu: 1. T. Rask, 2. Krug, 3. J. Hayes (všichni Boston).

Winnipeg - Nashville 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky: 36. Stafford, 60. Scheifele, 60. Lowry. Střely na branku: 24:42. Diváci: 15.294. Hvězdy zápasu: 1. Hellebuyck, 2. Stafford (oba Winnipeg), 3. Saros (Nashville).