Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Premiérový gól v KHL. Erat rozhodl o vítězství Omsku nad Čerepovcem

Moskva - Útočník Martin Erat dal svůj první gól v Kontinentální hokejové lize, kterým zařídil Omsku vítězství 4:3 na ledě Čerepovce. Dva dny po své premiéře v soutěži a porážce 0:2 na ledě ligového lídra CSKA Moskva už se Erat mohl radovat z výhry, o které rozhodl v 51. minutě po asistenci Michala Kempného.

1.10.2015

Martin Erat.Foto: GetPhoto/Martin Sidorják

Avangard prohrával s domácím týmem kouče Václava Sýkory v 10. minutě 0:2, pak zahájil obrat Vladimír Sobotka, který snížil sedmou trefou v sezoně. Během čtyř minut hosté vedli 3:2. Čerepovci se povedlo ve druhé třetině vyrovnat, ale v závěrečné části rozhodl o porážce druhého nejhoršího týmu KHL Erat, který letos skončil po 13 sezonách v NHL.

V souboji českých gólmanů měl o něco více práce Dominik Furch z Omsku, který čelil 30 střelám. Na domácího Jakuba Štěpánka šlo 24 pokusů.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Lada Togliatti 3:2 (Kolář - Zaťovič oba 0+1), Vladivostok - Kazaň 1:0, Chanty-Mansijsk - Dinamo Minsk 2:1 v prodl., Jekatěrinburg - Nižnij Novgorod 3:2, Jokerit Helsinky - Petrohrad 3:2, CSKA Moskva - Barys Astana 4:3 v prodl., Čerepovec - Omsk 3:4 (za hosty Sobotka a Erat oba 1+0, Kempný 0+1), Dinamo Riga - Spartak Moskva 4:3 po sam. nájezdech (za domácí Kundrátek 0+1).

Káva pro páníčka, dort pro psa. Tak to vypadá v Punťově psí cukrárně

Narozeninové oslavy dětí už nefrčí. Nyní máte možnost zařídit jedinečnou party svému psovi, a to se vším všudy. Překvapte tak svého miláčka na jeho velký den dortem, zákusky nebo i zmrzlinou, a to v Punťově první psí cukrárně na pražském Jarově. Pozor ale abyste si psí pamlsky nespletli s klasickými dezerty.

Tatra drtí kopce a Zeman rozverně poplácává: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. října 2017.

Změna ve vyhlášce dopadne na pacienty. Připlatí si více za léky

Na první pohled jde o nepatrnou změnu jednoho slůvka ve vyhlášce. Ve skutečnosti ale může mít dopad na tisíce českých pacientů. Zvýší se jim totiž doplatky za léky. Podle některých odborníků budou muset lidé platit až o třetinu víc.

Ruské kolo v centru Mladé Boleslavi? Nápad budí vášně

/ANKETA/ Ten nápad má dvě polohy. Jedni jsou z něho nadšeni a ti druzí si klepou na čelo. Boleslavská radnice totiž vypustila informaci, že o prosincových adventních trzích uvažuje, že by v centru města instalovala obří ruské kolo. Až třicetimetrové!