Do Kladna se Stanleyův pohár vrátí po dvou letech. Tehdy ho s Bostonem vyhráli Tomáš Kaberle a David Krejčí. Program na zámku odstartuje ve 14:00 a vedle fotografie s pohárem bude možné získat Frolíkův podpis.

Poté se Frolík se Stanley Cupem podle původních plánů přesune do svého bydliště, nedalekých Kamenných Žehrovic. V tamním Dělnickém domě načne program koncert skupiny The Beatles Revival, od 17 do 19 hodin je pak naplánována další autogramiáda a focení.

Rovněž Rozsíval se o radost ze zisku trofeje a její přítomnosti v Čechách podělí s veřejností. Setkání s fanoušky začne v zámeckém parku ve Vlašimi ve středu 7. srpna od 19 hodin. Orámují ho vystoupení Michala Davida a skupiny Keks.

Po návštěvě v Česku se Stanleyův pohár přesune na Slovensko, neboť členy vítězných Blackhawks byli rovněž Marián Hossa a Michal Handzuš. Na půdě bývalých federálních partnerů bude Stanleyův pohár 9. a 10. srpna.

"Ještě v Chicagu jsme se bavili, že bychom to mohli dát dohromady a vidět se všichni. To se už nemusí opakovat. Budeme si volat, když budou chtít, tak si myslím, že přijedeme," uvedl před časem Frolík, který byl krátce po úspěšném tažení bitvami play off vyměněn do Winnipegu.