Schultz si v této sezoně připsal ve 45 zápasech 10 bodů za tři branky a sedm asistencí. Celkem má na kontě v NHL 248 duelů a 101 bodů (28+73).

Hokejový brankář James Reimer z Toronta zase posílil San Jose. Sedmadvacetiletého Kanaďana získali Sharks spolu s útočníkem Jeremym Morinem výměnou za gólmana Alexe Stalocka, forvarda Bena Smitha a právo výběru ve čtvrtém, či třetím kole draftu v roce 2018. Reimer vytvoří dvojici s Martinem Jonesem, který přišel loni v létě do San Jose z Los Angeles.

Generální manažer San Jose Doug Wilson tak znovu našel posily v Torontu, posledním týmu Východní konference, který nemá naději na účast v play off. V pondělí do Kalifornie zamířil také český obránce Roman Polák s útočníkem Nickem Spalingem za aktuálně zraněného forvarda Raffiho Torrese a výběr ve druhém kole draftu v letech 2017 a 2018.

Reimer v této sezoně odchytal 32 utkání s průměrem 2,49 obdržené branky na zápas a úspěšností zákroků 91,8 procenta. Celkem má na kontě v NHL 207 zápasů. Po sezoně Reimerovi skončí dvouletý kontrakt celkem na 4,6 milionu dolarů a může se stát nechráněným volným hráčem.