Mladý útočník Anaheimu přivedl fanoušky v Las Vegas do varu během soutěže v nájezdech. Zegras se inspiroval závěrečnou scénou filmu Vybíjená, oblékl se do kostýmu a nechal si zavázat oči. Poslepu se rozjel, s pukem ve zduchu přilepeným na hokejce se otočil se kolem vlastní osy a pak vstřelil gól. V jeho podání to vypadalo tak snadno.

Zdroj: Youtube

I přesto šokující trik Zegras soutěž nevyhrál. Vítězem se ale stal Alex Pietrangelo, byť jako jediný z pěti nájezdníků nedal gól. Z šestičlenné poroty, ve které seděli i Paul Coffey a Mark Messier, mu totiž pomohl Jon Hamm. Herec a producent udělil domácímu zástupci 19 bodů z deseti možných.

Hráči Chicaga se radují z gólu v utkání s Philadelphií, které se hrálo v roce 2019 v Praze.
Návrat hvězd do Česka. Zámořská NHL chce obnovit tradici zápasů v Evropě

Ale zpátky k Zegrasovi. Tenhle kluk z Bedfordu je prostě úkaz. V letošní sezoně okouzlil fanoušky už několikrát. Drzé parádičky si dovolí i přímo v ostrém mači. V utkání s Buffalem od zadního mantinelu přehodil puk přes bránu na Sonnyho Milana, který skóroval ze vzduchu. Proti Montrealu zase vstřelil gól lakrosovou fintu.

Je vůbec něco, co tahle hvězdička neumí?

V organizaci Dukcs si mnou ruce, že Zegrase v roce 2019 draftovali. Juniorský mistr světa ve 42 zápasech letošní sezony vsítil 12 branek a celkem posbíral 32 bodů. I díky němu je Anaheim na třetím místě Pacifické divize a míří za play-off.