Vokoun inkasoval na úvod play off pět gólů

NEW YORK - Pět gólů inkasoval na úvod play off zámořské NHL český brankář Tomáš Vokoun z Nashville, který podlehl v prvním čtvrtfinále Západní konference hokejistům San Jose 4:5 v druhém prodloužení.

12.4.2007

K výhře Sharks přispěl jedním gólem i útočník Milan Michálek, vítěznou branku vstřelil v 89. minutě Patrick Rissmiller.

Dokonce až čtvrté prodloužení rozhodlo zápas Vancouveru s Dallasem, v němž domácí vyhráli 5:4. Necelé dvě minuty před sirénou ukončil maraton na ledě Henrik Sedin.

Výhodu domácího ledu potvrdili i hokejisté Ottawy, kteří neměli slitování s Pittsburghem, jenž se s mladým kádrem probojoval do play off poprvé po šesti letech, a rozstříleli Penguins 6:3. Nejproduktivnější hráč základní části Sidney Crosby při své premiéře ve vyřazovacích bojích vstřelil jeden gól, jímž v poslední minutě třetí třetiny zmírnil porážku Penguins.

Výsledky čtvrtfinále play off NHL:

Východní konference - 1. zápas:

Ottawa - Pittsburgh 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)

Branky: 2. Meszároš, 7. Kelly, 35. Preissing, 41. Heatley, 46. Neil, 49. Comrie - 37. J. Staal, 53. Gončar, 60. Crosby. Střely na branku: 37:26. Diváci: 19.611. Stav série: 1:0.

Západní konference - 1. zápasy:

Nashville - San Jose 4:5 v druhém prodl. (0:1, 2:3, 2:0 - 0:0, 0:1)

Branky: 23. a 54. Radulov, 24. a 60. Dumont (na druhou Erat) - 8. Carle, 26. Grier, 33. Rivet, 36. M. Michálek, 89. Rissmiller. Tomáš Vokoun odchytal za Nashville celý zápas, z 38 střel inkasoval 5 gólů a úspěšnost zásahů měl 86,8 procenta. Střely na branku: 43:38. Diváci: 17.113. Stav série: 0:1.

Anaheim - Minnesota 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky: 30. Selänne, 55. Penner - 27. Demitra. Střely na branku: 34:25. Diváci: 17.180. Stav série: 1:0.

Vancouver - Dallas 5:4 ve čtvrtém prodl. (1:1, 2:1, 1:2 - 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Branky: 5. D. Sedin, 27. Öhlund (Krajíček), 34. Näslund, 48. Smolinski, 139. H. Sedin - 6. Morrow, 31. Daley, 49. Miettinen, 54. Nagy. Střely na branku: 56:76. Diváci: 17.180. Stav série: 1:0.

12.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: ZEDNÍK/-ICE, - Místo výkonu práce: Hradec Králové, Pardubice, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: zateplování budov, zednické práce, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až pátek od 12 do 14 hod), kontaktní osoba: Slezák Aleš, tel. 777 865 000. Pracoviště: Aleš slezák fas s.r.o. - hk, pa, . Informace: Aleš Slezák, +420 777 865 000. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 23 000 Kč Všeobecné sestry s osvědčením Zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Praha, kontakt: Vojtová Drahomíra, tel.: 777 701 419, e-mail: sekretariat@prosaz.cz, Místo nabízené cizinci, který je žadatelem o udělení mezinárodní ochrany nebo kterému, bylo vydáno potvrzení o strpění pobytu na území České republiky, ve smyslu §97, písm., e) zák. č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.. Pracoviště: Prosaz, z. ú.-praha, . Informace: Jiří Roček, +420 608 963 611. Obchod - Pokladní na čerpací stanici 18 000 Kč Přijmeme pokladní na naše provozovny ČS Stodůlky a ČS Barrandov. Bližší informace na tel.776619334 nebo na e-mailu. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 22 000 Kč Zahradníci a pěstitelé Školkaři-expedienti. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Boseň č.p. 124, 295 01 Mnichovo Hradiště, , Prvotní kontakt: e-mail: jitka.wojnarova@agarden.cz, , Zahradník na vedoucí pozici odpovědný za pěstování a expedici rostlin, vzdělání v oboru nebo praxe v oboru nutná.. Pracoviště: Agarden rostliny s.r.o., 295 01 Mnichovo Hradiště. Informace: Jitka Wojnarová, .