Fenomenální český hráč nastoupil po svém návratu z Kanady do čtvrtého zápasu v dresu Rytířů a i když se podruhé za sebou do statistik nezapsal, dnešní narozeniny se nepokazily. Středočeši sice až do 56. minuty prohrávali fotbalovým výsledkem 0:1, ale díky dvěma trefám nakonec slavili výhru 2:1 po prodloužení.

Zápas sledovaly čtyři tisícovky diváků. Víc se jich ani do útrob stařičkého Edenu nevejde. Dosavadní průměr na domácí zápasy slávistů činil něco málo přes tisíc fandů na utkání. Atmosféra nebyla nejbouřlivější, protože nepřišlo o 3000 skandujících fanoušků více - tribuny byly obsazené spíše rodinami s dětmi.

Brankář Dominik Frodl patří mezi nejvýraznější tahouny Slavie.
Slavia se vzchopila a vrátila do elitní čtyřky

Tatínkové svým potomkům s nadšením ukazovali hráče, který hrál, ještě když oni sami patřili mezi mladíky. Zájem byl o hodně větší, než vyprodaná kapacita Edenu, každý chtěl vidět žijící legendu světového sportu na vlastní oči. Kdo ví, kdy k tomu zase bude příležitost.

Skvělé přihrávky

Jágrovi stál v cestě mladý brankář Frodl, možná budoucí klenot českého hokeje. A mládí ve dvou velkých šancích slavilo nad ohromnými zkušenostmi úspěch.

WSM liga: Kladno - Slavia.
Drsný výprask od Rytířů. Slavia schytala na Kladně sedmičku

Jaromír Jágr byl vidět hlavně při přesilových hrách svého týmu. Stávalo se, že odehrál i celé dvě minuty početní výhody. Přesnými a hlavně neskutečně rychlými přihrávkami zásoboval své spoluhráče, ale ti z jeho umu nedokázali dlouho nic vytěžit. Prosadili se až v samém závěru zápasu a Slavii, možná trochu nezaslouženě, nakonec kladenští Rytíři obrali o dva body.