V žluto-černém hockey townu bude za pár dnů pořádně rušno. Do severočeského města, která se může pochlubit jedním mistrovským titulem a především celou řadu odchovanců, kteří si zahráli NHL, dorazí jedna větší hokejová star než druhá.

Zápas legend se bude hrát jako hold skvělému hokejistovi Petru Klímovi, který předčasně zemřel v květnu tohoto roku. Výtěžek ze vstupného podpoří i nadaci České filharmonie a mládež HC Verva Litvínov. Proti sobě se postaví Tým Litvínov a Tým legend. 

David Pastrňák v dresu Bostonu slaví gól v play-off.
Miliardář Pastrňák. Český snajpr podepsal novou smlouvu v NHL, která bere dech

Fanoušci budou mít možnost vidět bruslit nebo získat podpis od legend jako jsou Eliáš, Pálffy, Hübl, Lukeš, Myšák, Kaše, Lauko, Rittich, Hlaváč, Výborný, Tlustý, Vlasák, Hronek, Krajíček, Mrázek, Nečas a další. Na trenérskou lavici usednou jména jako Ručinský, Šlégr či Lener. Do brány se postaví bývalý fotbalový brankář Petr Čech.

Náplast za Francouze 

A od středy je jasné, že pod Krušné hory dorazí i David Pastrňák, hokejista Bostonu, který se v zámoří i doma těší nesmírné popularitě. Zpráva o Pastově příjezdu je pro fanoušky náplastí na bolest ze ztráty Pavla Francouze, gólmana Colorada, jenž Litvínovu před osmi lety výrazně pomohl dobýt ligový titul.

Litvínovská hokejová exhibice se bude hrát v sobotu 19. srpna od 17:30 hodin.