Zlín v Bratislavě dvakrát vyrovnal, když na trefu Cheechooa odpověděl Podešva a na gól Taffeho reagoval Honejsek. Slovanu zařídili rozhodující náskok Tomáš Kubalík a Smoleňák, dva ze šesti českých krajánku v jeho sestavě. Výsledek dovršil šest vteřin před koncem Petráš.

Třinec prohrál 2:3 v prodloužení na ledě své farmy Frýdku-Místku, který je nováčkem první ligy. Oceláři vedli díky Petružálkově trefě ze sedmé minuty. V úvodu druhé části smazal ztrátu Radek Meidl a Třinci vrátil vedení ve 35. minutě Irgl, ale v závěru třetí třetiny vyrovnal v přesilovce bek Lukáš Doudera a v čase 62:51 rozhodl Luka.

Hradec Králové si proti svému partnerskému klubu rovněž z druhé nejvyšší soutěže naopak snadno poradil a vyhrál nad Litoměřicemi 5:1. Už po první třetině vedl Mountfield díky trefám Beránka, Šimánka v přesilovce, Červeného a Baráka už 4:0, v druhém dějství ještě zvýraznil náskok Bednář a v závěru zaznamenal čestný úspěch domácích v početní výhodě Valášek.

Dukla Cup

Karlovy Vary zvítězily na Dukla Cupu v Jihlavě nad Olomoucí 2:1 a posunuly se se sedmi body do čela o dva body před Nižnij Novgorod. Torpedo jim však může sebrat triumf na turnaji v pátečním závěrečném duelu, v kterém se utká s pořádající Jihlavou.

Energie otevřela skóre utkání v osmé minutě díky Vojtěchu Tomečkovi a v polovině utkání upravil v přesilové hře na 2:0 Tomáš Rohan. Za Olomouc už jen snížil 96 sekund před koncem v početní výhodě umocněné power play Jan Knotek.

Brankové hody přenesl duel Litvínova s Chomutovem, v němž domácí v severočeském derby vyhráli 7:4. Hostující Piráti sice vedli díky přesilovkovému gólu Humla, ale Jakub Černý, Trávníček a Lukeš otočili stav na 3:1 a Verva už si náskok průběžně udržovala a duel dovedla do vítězného konce.

Přípravné hokejové zápasy:

HC Frýdek-Místek - HC Oceláři Třinec 3:2 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky: 23. R. Meidl, 57. L. Doudera, 63. Luka - 7. Petružálek, 35. Irgl.

HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
Branky: 18. J. Černý, 20. Trávníček, 21. Lukeš, 35. Nejezchleb, 43. Válek, 43. Hübl, 59. T. Pavelka - 11. Huml, 27. Poletín, 44. Kämpf, 56. Tomica.

HC Stadion Litoměřice - Mountfield Hradec Králové 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
Branky: 54. Valášek - 10. Beránek, 12. Šimánek, 15. Červený, 15. Barák, 34. Bednář.

HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky: 59. J. Knotek - 8. V. Tomeček, 30. T. Rohan.

HC Slovan Bratislava - PSG Zlín 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky: 4. Cheechoo, 12. Taffe, 29. T. Kubalík, 51. Smoleňák, 60. Petráš - 11. Podešva, 28. Honejsek.