Nové video ukazující chystaný titul The Order: 1886 bylo pojmenováno Silent Night a tvůrci nezapomněli na to, že je období Vánoc, a pravou vánoční atmosféru se tak snaží navodit i přímo ve traileru. Více než minuta záběrů ukazuje převážně zatím neviděné kousky, pozorní diváci si ale mohou všimnout „recyklovaných" záběrů z minulých videí.

The Order: 1886 zavede hráče do Londýna, ovšem v alternativní historii. Přesný rok děje se dokonce dostal do názvu hry. Hrdinové jsou členem řádu, jehož důvodem vzniku byla ochrana světa před nebezpečnými kříženci lidí a zvířat. V příběhu jsou nepřátelé řádu ve výhodě a při hraní to bude cítit na každém kroku.

Ačkoliv se hra odehrává v 19. století, místní vynálezci jsou značně napřed a můžeme se tak těšit na spoustu zajímavých technologií. Poznat to bude hlavně na ničivých zbraních, či dokonce termovizi nebo bezdrátové komunikaci. Tvůrci věděli, proč si vybrat radši alternativní historii.

Titul se zaměří pouze na příběhový zážitek pro jednoho hráče a nenabídne žádné možnosti, jak si zahrát ve více hráčích. Datum vydání je stanoveno na 20. února příštího roku a dočkají se exkluzivně majitelé konzole PlayStation 4.

Grunex.com