Stahovatelný přídavek Final Stand aktuálně vyšel pro majitele služby Battlefield Premium a představuje pomyslnou tečku za akční hrou Battlefield 4 z minulého roku. Další přídavky už vývojáři z DICE neplánují a již pilně pracují na dalších dílech série.

Obsahově je aktuální přídavek velmi podobný těm předchozím. Opět přináší čtveřici nových map do hry více hráčů, ovšem tentokrát všechny mapy propojuje jejich zasazení. Vydáváme se totiž bojovat do promrzlé krajiny Ruska.

Zdroj: Youtube

Další velkou novinkou ve Final Stand je přidání nových zbraní a vozidel, jenž by klidně mohly figurovat ve hře z budoucnosti. Patří mezi ně například kinetická puška Rorsch MK1 disponující velkou palebnou silou, bojový dron s těžkým kulometem nebo tank na podvozku vznášedla, což mu dodává na mobilitě. Méně sci-fi pak působí sněžný skůtr, při hraní se ale určitě bude hodit.

Mapy jsou strukturované spíše pro pěchotní boje a vozidla mají hrát pouze podpůrnou roli. Pro ostatní hráče bez Battlefield Premium bude balíček dostupný od 2. prosince.

Dalším dílem v sérii Battlefield má být Battlefield: Hardline z policejního prostředí, do obchodů se chystá na jaře příštího roku. Další „válečné" pokračování je pak v plánu na konec roku 2016.

Grunex.com