Změny a vylepšení Pro Evolution Soccer 2017 se tradičně mají postarat hlavně o ještě lepší zážitek z fotbalu. Hra tak přináší třeba nové zpracování míče, které je ovlivněno atributy jednotlivého hráče na hřišti. Každý fotbalista tak míč zpracuje jinak, což mimo jiné ovlivní tempo hry. Brankáři zase dostali nové pohyby a animace. Díky tomu lépe reaguje, mají více možností a působí autentičtějším dojmem.

Umělá inteligence dostála výrazného zlepšení. Vůbec poprvé se bude adaptovat vašemu hernímu stylu a taktice. Pokud třeba budete všechny míče předávat svému hvězdnému hráči, tak se ho soupeř bude více snažit bránit a zdvojovat. Stejně tak se má přizpůsobit vaší obranné taktice a zkusit na ni vyzrát. Podobných situací má nastat celá řada.

Zdroj: Youtube

Kromě brankářů dostali nové animace také hráči. Podle studia byly přidány „stovky" nových animací, Pro Evolution Soccer 17 by tak mělo působit plynuleji a ještě více se přiblížit skutečnému fotbalu.

Samozřejmostí je potom vylepšení grafické stránky hry. Zapracováno bylo na divácích, světlech či povrchu hřiště. Studio také vyzdvihuje detaily, jako je dech hráčů či padající kapky deště ze sítě brány, když v ní přistane míč.

Pro Evolution Soccer 2017 vyšlo pro počítače a také herní konzole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com