Láká vás vesmír a prozkoumávání nových planet? Chystaná novinka Astroneer vás na jeden takový výlet vezme a to ve velkém stylu. Studio se rozhodlo nedržet známých planet a nabídnout vlastní kousky. Planet má být celá řada, každá s unikátními výzvami. Kromě odlišného prostředí budou planety rovněž náhodně generované, každý tak bude mít trošku jiný zážitek.

Zavítat máme také na menší asteroidy v blízkosti plynných obrů. Neustále bude třeba myslet na přítomná nebezpečí a dávat si pozor, aby vaše putování neukončila třeba nebezpečná bouře. Pokud se vám planeta nebude líbit, změna jejího terénu není žádný problém.

Zdroj: Youtube

Na planetách půjde stavět rozsáhlé komplexy, pomohou hlavně při těžení vzácných surovin, což má být jedna z hlavních částí hry. Na planetách rovněž půjde naleznout velmi cenné „artefakty", pokud budete mít dostatek trpělivosti.

Výbava a transportní prostředky nabídnou dostatek možností pro úpravy a vylepšení. Kromě funkční stránky také po té kosmetické. Astroneer rovněž chystá podporu pro hru více hráčů, detaily ale zatím zveřejněny nebyly.

Hra se zatím chystá pro počítače a zatím nemá stanovené datum vydání.

Grunex.com