Balíček fanouškům přinese čtveřici herních map do hry více hráčů a novou část pro zombie režim. Shalion Shuffle je název nové zombie části a jak ukazuje zveřejněná upoutávka, hordy nemrtvých půjde opět likvidovat novými způsoby. Tentokrát třeba pomocí holých rukou.

Nové mapy se opět mohou pochlubit variabilitou. Například mapa Scrap je zasazena na Měsíc, konkrétně se bude bojovat na místní skládce. Naopak Turista nabídne přestřelky v relaxačním komplexu.

Zdroj: Youtube

Podobně rozmanitá je také zbývající dvojice map. Archive vezme hráče bojovat do moderní umělecké galerie. Nabídne střety ve stísněných prostorech doplněných o venkovní přestřelky, kde se hodí zbraně na delší vzdálenosti.

Poslední novinkou je Excess. Mapa určitě bude povědomá hráčům Modern Warfare 2, jedná se totiž o novou verzi malé mapy Rust.

Continuum opět vyjde jako první pro konzoli PlayStation 4, a to už 18. dubna. Hráči na počítačích a Xbox One si budou muset počkat standardní měsíc. Cena je shodná s dřívějšími přídavky a zaplatíte 15 euro.

Grunex.com