Jenže není a právě pro ni vyšla přepracovaná a u komunity velmi oblíbená mapa z Battlefield 2. Zdarma dostupný přídavek Legacy Operations mohou zdarma stahovat hráči na počítačích a konzolích Xbox One a PlayStation 4.

Přináší od základů přepracovanou mapu Dragon Valley. Její aktuální verze je díky novým technologiím o poznání hezčí, detailnější a nabízí více možností krytí. Přidána byla také dynamická mlha.

Zdroj: Youtube

Návrat slaví rovněž zničitelné mosty, které v Dragon Valley představovaly klíčové strategické body. Opět je může postava ženisty opravit. Opravení mostu pomocí letlampy sice vypadá komicky, z pohledu herního vyvážení jde ale o nezbytnost.

Studio se rozhodlo dále potěšit milovníky mapy Nosharh Canals z Battlefield 3. Část nové Dragon Valley, na které se hrají herní režimy určené pro menší počet hráčů, byla inspirována právě touto mapou plnou přepravních kontejnerů.

Zdroj: Youtube

Kromě Legacy Operations v nedávné době vyšlo rozšíření Community Operations. Mapa Operation Outbreak byla od základu tvořena se zpětnou vazbou komunity a nabízí boje v husté džungli. Společně s přídavky vychází také vylepšující a opravné aktualizace.

Grunex.com