Studio Insomniac Games dříve vyvíjelo hry především pro systémy PlayStation od Sony. Nyní ale uzavřelo pakt s Microsoftem a pracují na exkluzivním Sunset Overdrive pro Xbox One. Hra bude vše, jen ne klasický akční titul, na jaké jsme zvyklí.

Navštívíme město Sunset City v roce 2027. Zápletka? Mocná společnost FizzCo nedávno pořádala párty na oslavu vydání nového energetického nápoje. Jeho nadměrná konzumace ovšem způsobuje mutaci, což postihlo velkou část města. Hlavní hrdina tak dostane za úkol, aby „uklidit nepořádek" po této akci.

Jak to hráč udělá, bude z velké části jeho rozhodnutí. Sunset Overdrive je především otevřená hra nabízející velké možnosti svobody. To platí o samotném postupu, bojování, zkrátka o všem.

Zdroj: Youtube

První video ukazuje, že atomový výbuch v malém měřítku, či malá tornáda nejsou problém a klidně si takto můžete v soubojích pomoci. Hrdinův pohybový aparát působí rovněž zajímavě, běhání po zdech, plachtění vzduchem a další pohyby se budou při boji s mutanty hodit. Hra má vyjít tento rok, přesné datum ale sděleno nebylo.

Grunex.com