Přežít v zasněženém Manhattanu vyžaduje hledání zásob, výbavy, a především obezřetnost před ostatními hráči a novým typem nepřátel. Studio je označuje jako „Lovci". Specializují se na likvidaci agentů organizace The Division a jejich ikonické hodinky nosí vystavené na oblečení.

Rozšíření Survival přidalo zbrusu nový herní režim, který se odehrává na celé herní mapě. Silná sněhová bouře ale herní svět změnila k nepoznání. Maximálně si může zahrát 24 hráčů, a jakmile vaše postava zemře, tak v aktuálním „kole" končíte a musíte počkat na další.

Podle vydavatele může takový boj o přežití v novém přídavku zabrat klidně dvě hodiny hraní. Ti, co úspěšně přežijí, se mohou těšit na vyzvednutí helikoptérou a odměnu. Nový režim Survival je určený především zkušeným hráčům, hledající nové výzvy.

Zdroj: Youtube

Rozšíření mělo původně vyjít už v červnu. Vydavatel se ale rozhodl, že nejdříve vyřeší technické problémy, které se objevily, a až potom vydá placený obsah. Třetí balíček je pojmenovaný Last Stand, zatím nemá přesné datum vydání.

Survival je zatím dostupný pro hráče na počítačích a konzoli Xbox One. Na PlayStation 4 dorazí 20. prosince.

Grunex.com