Call of Duty je sice možná primárně akční střílečka, možnosti přizpůsobení hlavního hrdiny ve hře více hráčů si ale v posledním Call of Duty: Advanced Warfare nezadají s kdejakou hrou na hrdiny. Doby, kdy jste si v sérii mohli lehce upravit pouze hlavní zbraň, jsou dávno pryč a nový díl nabízí kompletní kontrolu nad vzhledem vašeho vojáka.

Tvůrci do hry právě přidali spoustu nových balíčků, jenž možnosti úprav vzhledu opět rozšiřují. Zatím si odbyly premiéru na konzolích Xbox 360 a Xbox One, pro ostatní platformy dorazí zhruba za měsíc.

Jaká je cena za vzhled, který tolik hráčů mít nebude? Ceny za jednotlivé balíčky se pohybují od 50 do 100 korun v závislosti na obsahu.

Nové balíčky upravují vzhled zbraní nebo bojového obleku exoskelet, jenž je ve hře klíčovým prvkem. Vojákům totiž propůjčuje mnohem větší fyzickou zdatnost. Vybrat si můžete z imitace blesků, lávy, kůže plaza či nanovlákna.

Zbylé balíčky upravují pouze vzhled exoskeletu. Kdo by nechtěl steampunkový styl nebo krvavou pandu? Na výběr jsou také vlajky několika zemí, Česká republika mezi nimi ale chybí.

Grunex.com