Ride má podle tvůrců představovat zúročení dlouholetých zkušeností s tvorbou závodních her a hráčům tak přinést propracovaný zážitek, který je bude bavit po dlouhou dobu. Ve hře se představí známí výrobci motocyklů a jejich nejoblíbenější kousky. Zajezdit si bude možné na více než stovce motorek z různých kategorií.

Důraz bude hra klást také na úpravu jednotlivých motocyklů. Měnit bude možné jízdní vlastnosti pomocí úprav nebo se můžete spokojit s novým lakem a dalšími kosmetickými změnami. Závodní tratě mají být rozmístěné různě po světě, díky čemuž nabídnou bohatou variabilitu prostředí.

Zdroj: Youtube

Hlavním herním režimem ve hře pro jednoho hráče bude kariéra, která závodníka dovede až na samotný vrchol. Hrát půjde ale také spoustu jiných režimů, které se skládají z jednotlivých závodů a vždy si tak můžete vybrat, v čem přesně chcete soutěžit.

Ride hráče neochudí ani o on-line závody, hra nabídne soupeření až 12 hráčům současně napříč různými režimy. Hra dorazí 20. března pro počítače a konzole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com