Uskuteční se od 9. do 12. února, což je těsně před vydáním plné verze (14. února). V den zahájení otevřeného testování tak stačí pouze v digitálních obchodech vyhledat testovací verzi, stáhnout a pustit se do bojování.

Veřejný test nabídne více herních režimů, celkem čtyři. Duel jsou klasické souboje jeden na jednoho, v Brawl se hráči utkají ve složení 2v2. Zbylé režimy Dominion a Elimination se hrají 4v4. V prvním musí hráči obsazovat místa na mapě. Druhý je tradiční likvidace na několik kol.

Z celkových 12 typů bojovníků jich test nabídne k vyzkoušení 9. Každá strana konfliktu (rytíři, samurajové a Vikingové) dostanetři. Bojovníci se liší stylem boje, výbavou a dalšími vlastnostmi. K vyzkoušení bude ještě Faction War, ve kterém tři strany konfliktu soupeří o kontrolu nad herním světem. Hráči určují, za koho budou bojovat, a na jaké teritoria pošlou svoje dostupné bojovníky.

Zdroj: Youtube

Vydavatel také prozradil celkový počet herních map v den vydání. Bude jich 12, dalších se hráči dočkají zdarma v rámci aktualizací. Každá mapa navíc nabídne minimálně čtyři variace. Variace map upravují denní čas, roční období či třeba typ vegetace. Mapy tak působí rozmanitěji.

For Honor vyjde 14. února pro počítače a herní konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com