Na přídavek Valley of the Yettis pro vysoce oceňovanou akci Far Cry 4 vydavatel Ubisoft lákal dlouhou dobu. Tento finální přídavek je nyní konečně dostupný a hráči se mohou vydat na nové a velmi nebezpečné dobrodružství.

Tentokrát se hrdina Ajay dostává do nového dobrodružství nedobrovolně. Jeho helikoptéra ztroskotala na ledovém vrcholku místních hor, který žije vlastním životem a zatím ho nikdo neprozkoumal.

Základ pro přežití v novém nehostinném prostředí bude kemp, jenž musí hrdina nejdřív vybojovat od původních obyvatel - tajemného kultu, který v této oblasti působí. Toto stanoviště se pak náramně hodí v noci, kdy se nepřátelé rozhodnou provést odvetný útok. V průběhu dne zase mohou hráči pomocí dodatečných úkolů svoje opevnění vylepšovat.

Zdroj: Youtube

Hlavním nepřítelem je ale bájný Yetti, s kterým se hrdina nakonec střetne. Pokud byste se na nebezpečné dobrodružství necítili, můžete se do akce pustit s kamarádem. Ten si pak vezme postavu Hurka, který se ukázal už v původní hře.

Nový přídavek je dostupný pro všechny verze hry Far Cry 4, tedy té pro počítače a konzole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com