Nemrtví nejsou Call of Duty sérii cizí, poprvé se objevili už v roce 2008 se hrou Call of Duty 5: World at War a ani nejnovější Advanced Warfare o tento herní režimu nebude ochuzeno. Jeho přítomnost potvrdili vývojáři na svém blogu a odhalili první detaily.

Studio nechce přinést ty samé zombie, jako nabízejí ostatní tituly, tak se je rozhodlo zkombinovat s unikátním oblekem exoskeleton, který vojákům ve hře dává větší sílu, rychlost či vyšší skok. Tvůrci lákají na „Exo Zombies", jenž přinesou nový a především unikátní kooperativní zážitek, jenž naleznete pouze v Advanced Warfare.

Zdroj: Youtube

Na zombie režimu začalo studio pracovat krátce před vydáním hry a bude ho rozšiřovat s každým dodatečným přídavkem. V plánu jsou čtyři, již zmíněný Havoc a následně s odstupem dorazí Ascendance, Supremacy a Reckoning.

Obsah balíčků by se měl nést v duchu posledních Call of Duty her, tedy čtveřice map pro on-line hraní a pokračování zombie režimu. Občas se také objeví nějaká nová zbraň.

Call of Duty: Advanced Warfare vyšlo začátkem listopadu pro počítače a Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com