Ve hře už je aktivní a zmizí prvního listopadu. Hráči mají opět šanci hraním získat nejrůznější předměty pro svoje hrdiny. Jsou to především nové vzhledy pro postavy se strašidelnou tematikou.

Jedna hrdinka tak třeba může vypadat jako upír, další jako čarodějnice či frankensteinovo monstrum. Předmětů je více než stovka, včetně sprejů, ikonek, vítězných póz a dalších. Předměty jde koupit za herní kredity, nemusíte tak spoléhat na jejich náhodné získání z herních beden.

V průběhu Halloween Terror si můžete také zahrát speciální herní režim nazvaný Junkenstein's Revenge. Vůbec poprvé nabízí hraní proti počítačem řízeným protivníkům a je určený pro čtyři hráče. Úkolem je odolávat stále silnějším vlnám zombií a dalších monster. Na výběr je pouze ze čtveřice hrdinů.

Tvůrci se také pochlubili, že Overwatch překonal hranici 20 milionů hráčů zhruba pět měsíců po vydání hry. Nemusí se ale nutně jednat o prodané kopie, protože v Asii je hra velmi populární v internetových kavárnách. V srpnu hra překonala hranici 15 milionů hráčů.

Overwatch je dostupný pro počítače a herní konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com