FIFA 17 už delší dobu nabízí klasickou demoverzi pro všechny herní platformy. Nová zkušební verze toho ale nabízí mnohem více. Omezena je hlavně časem, po dobu víkendu si můžete zahrát maximálně 10 hodin.

Vydavatel zpřístupnil všechny hlavní části hry s výjimkou kariérního režimu The Journey, ten je omezený a nabízí pouze část k vyzkoušení. Zdarma dostupnou verzi můžete stahovat skrze oficiální digitální obchody na obou konzolích. Na oficiální stránce hry najdete přímo odkazy - ZDE.

Akce už odstartovala a skončí v neděli 27. listopadu o půlnoci amerického času, což znamená, že u nás je možné hrát až do pondělních ranních hodin.

Zdroj: Youtube

FIFA 17 přinesla do série kromě tradičních vylepšení herních mechanismů také grafickou technologii Frostbite. Nabízí ji verze pro počítače a aktuální konzole Xbox One a PlayStation 4. Výsledkem je tak velký posun v grafické kvalitě.

Frostbite používá většina nových her od Electronic Arts, například Battlefield 1, Mirror's Edge: Catalyst či poslední díly Need for Speed.

Grunex.com