Abyste hru spustili a mohli bez problému hrát, bude muset váš počítač disponovat alespoň operačním systémem Windows Vista/XP, Windows 7, Windows 8, procesorem Intel CoreTM2 Duo 2.4 GHz nebo AMD AthlonTM X2 2.8 GHz, operační pamětí s 2 GB RAM, podporou DirectX: 9.0c a grafickou kartou NVIDIA GeForce 8800GTS nebo lepší.

Pro lepší zážitek z hraní pak vývojáři doporučují procesor Intel CoreTM 2 Quad 2.7 GHz nebo AMD PhenomTM II X4 3 GHz, 4 GB operační paměti, podporou DirectX: 9.0c a grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 560 nebo lepší. Co se týká místa na pevném disku, tak byste měli mít minimálně 16 GB.

Resident Evil 6 již vyšel pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360.

Popis hry Resident Evil 6

Je to už deset let od událostí v Raccoon City a prezident Spojených států se rozhodl odhalit pravdu ve víře, že zastaví obnovu bioteroristické činnosti. Na straně prezidenta je i přeživší z Raccoon City, Leon S. Kennedy. Na tiskové konferenci ale bioteroristé zaútočí a Leon je svědkem, jak se prezident promění k nepoznání. Leon tak musí udělat svoje nejtěžší rozhodnutí.

Ve stejnou dobu se člen BSAA, Chris Redfield, přijíždí do Číny a sám čelí bioteroristickému útoku. Žádná země tak není ušetřena, a když už není žádná naděje, celý svět se tak ve strachu z těchto útoků spojí dohromady.

Resident Evil 6 slibuje další dramatický a děsivý zážitek plný akce a strachu o přežití. V první hře z celé série se tu spojí hrdinové Leon a Chris a společně budou muset čelit této šílené hrůze. Společně je doprovodí nové postavy a každá z vlastní perspektivy bude bojovat s touto pohromou, která zcela nabrala globální měřítko.

| Video: Youtube

Grunex.com