O samotné demoverzi toho studio moc neřeklo. Uvádí ji pouze krátkým popiskem: „Probudíte se sami v opuštěném domě. Rychle se stmívá. Musíte najít cestu ven." Další detaily ohledně náplně demoverze a toho, co na vás bude čekat, chybí. Stahovat můžete skrze službu Steam - ZDE.

Stejně jako u plné hry i ukázka slibuje napínavý hororový zážitek, který vás naplno vtáhne do svého světa. Pomoci tomu má třeba nový pohled na hlavního hrdinu a také pokroky v grafické technologii, které slibují ještě lépe vypadající strašidelné prostředí. Vůbec poprvé totiž v rámci hlavní série vše prožíváte z očí hlavního hrdiny, zatímco dřívější díly nabízely pohled třetí osoby.

Resident Evil 7 se odehrává asi čtyři roky po událostech šestého pokračování. Hráče vezme do fiktivního města Dulvey ležící v americkém státě Louisiana. Nový bude rovněž hrdina, představí se Ethan Winters. Oproti předchůdcům nemá bojový výcvik, jeho civilní zázemí se tak má promítnout do stylu hraní. Příběh začne, když se vydá pátrat po své ztracené manželce.

Resident Evil 7: Biohazard vychází 24. ledna pro počítače a herní konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com