Studio Avalanche odhalilo nové záběry z chystané akce Just Cause 3. Ukazuje hlavně to, čím je celá série známá. Tedy hlavně výbuchy, střelbu a destrukci obecně.

Hrdina zvládne ukrást stíhačku ve vzduchu, střílet z letadla aniž by byl uvnitř a další spoustu triků. Podle záběrů to zatím vypadá, že auto bez nějaké formy výzbroje bude ve hře těžké naleznout.

Třetí pokračování výbušné série zavede hrdinu Rica na ostrov Medici. Ostrovu vládne brutální diktátor General Di Ravello, hlavním úkolem tak bude obnovit pořádek a zbavit diktátora moci.

Příběh má být spíše úvodem, který vysvětlí následnou destrukci. Studio také odhalilo, že tento ostrov je místem původu hlavního hrdiny.

Zdroj: Youtube

Herní svět má nabídnout k prozkoumávání a destrukci podobnou plochu, jako tomu bylo o dřívějšího Just Cause 2. Tentokrát se tvůrci chtějí připravit rozmanitější krajinu a jednou z novinek budou třeba podzemní jeskyně.

Hra bude stejně jako dřívější tituly zaměřena pouze na hru jednoho hráče a nenabídne žádné formy on-line hraní. Hráči, kteří si hru předobjednají, se mohou těšit na bonus v podobě tří vyzbrojených automobilů.

Just Cause 3 dorazí ve verzi pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4 a to koncem aktuálního roku.

Grunex.com