Jako testovací mapa byla zvolena Sinajská poušť, kde se utkají Britové s jednotkami Osmanské říše. Na mapě tak dominuje především písek a na některých částech také skály. Nechybí ani menší městečko, kde se bojuje spíše nablízko a je možné zkusit, jak funguje destrukce prostředí.

Vyzkoušet lze také bohatou nabídku bojové techniky. Od několika typů tanků, přes další pozemní vozidla až po historická letadla a obrněný vlak, který je specialitou právě této mapy. Nechybí koně pro rychlé obsazování bodů. Občas se přiřítí také slibovaná písečná bouře, a jak už tvůrci uvedli dříve, dramaticky změní podmínky na bojišti.

Zdroj: Youtube

Testovací verze Battlefield 1 je dostupná pro všechny herní platformy. Na počítačích ji lze stáhnout skrze program Origin, na konzolích Xbox One a PlayStation 4 je dostupná skrze oficiální obchody. Odkazy a další informace můžete nalézt v češtině na oficiální stránce hry - ZDE.

Battlefield 1 vychází 21. října pro PC, Xbox One a PlayStation 4. Krátce před vydáním bude hra k vyzkoušení skrze programy EA Access a Origin Access.

Grunex.com