Lego hry již hráčům nabídly spoustu známých světů v kostičkovém provedení. Byl to třeba Pán prstenů nebo Hvězdné války. Nyní se značka zaměřila na známý svět Jurského parku. Nová hra Lego: Jurassic World v sobě přináší všechny čtyři filmy.

V kostičkovém světě tak mohou hráči prožít dobrodružství ze všech filmů a potkat známé postavičky. Komu by nestačili dinosauři, jenž připravili tvůrci hry, může si vytvořit vlastní a unikátní exempláře. Stačí si ve hře trošku pohrát s DNA a zatím neviděný dinosaur může být na světě.

Herní svět nového titulu je rozdělen na dva ostrovy - Isla Nublar a Isla Soma. Oba nabídnou známé prostředí z filmové série. Kromě příběhových misí jsou ve hře také volné mise s rozličnými úkoly.

Zdroj: Youtube

Podobně jako u dalších Lego her, i zde je možné hrát ve více lidech. Verze hry pro herní konzole navíc nabízí možnost, aby se další hráči připojili či odpojili kdykoliv v průběhu hraní.

Lego: Jurassic World vyšlo pro počítače a dále konzole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Wii U. Vydavatel nezapomněl ani na majitele přenosných konzolí a vydal hru rovněž pro PlayStation Vita a Nintendo 3DS.

Grunex.com