Lenovo opět rozšiřuje nabídku počítačů a nově příslušenství pro hráče. Herní notebook IdeaPad Y700 se sice již nějaký čas prodává, aktuálně ale dorazily nové konfigurace. K dispozici je tak větší výběr v závislosti na požadovaném výkonu a také ceně.

Všechny modely mají společný stylový design, reproduktory od JBL a Full HD displej typu IPS, který zajišťuje věrné podání barev a dobré pozorovací úhly. Nechybí ani antireflexní úprava proti odleskům. Potěší také podsvícená klávesnice a většina nabízených modelů disponuje 3D kamerou Intel RealSense.

Herní notebook Lenovo IdeaPad Y700.

Dále už si můžete vybrat konfiguraci, která bude nejvíce vyhovovat. Mezi procesory jsou na výběr nejnovější modely od Intelu z řady Skylake a také model od konkurenčního AMD doplněný Radeon grafickou kartou. Notebooky s Intel procesorem pohání současná řada mobilní grafických karet Nvidia.

Mezi stolními počítači se objevil model IdeaCentre Y700. Lenovo nabízí dvě konfigurace. Ta levnější disponuje rychlým procesorem Intel Core i5 z rodiny Skylake, 8 GB operační paměti a grafickou kartou Nvidia GTX 960.

Dražší varianta obsahuje dvojnásobek operační paměti a výkonnější grafickou kartu GTX 970. Kromě toho má jako systémový disk typu SSD pro svižný běh.

Herní notebook Lenovo IdeaPad Y700.

Pro ty náročnější je tu řada stolních počítačů IdeaCentre Y900. Tyto modely už míří na hráče, kteří chtějí hrát bez kompromisů. Pyšnit se mohou ještě větší kapacitou operační paměti a hlavně rychlou grafickou kartou Nvidia GTX 980.

Herní myš a stylová podložka Lenovo.

Lenovo navíc začalo prodávat také různé herní příslušenství, které je po stránce designu slazené se zbytkem herního portfolia. Koupit tak můžete například herní myš, batoh pro přenos notebooku nebo stylovou podložku. Brzy se do prodeje chystá také mechanická klávesnice. Všechny produkty můžete hledat skrze výraz „Lenovo Gaming".

Grunex.com