Řada MSI Nightblade je určena pro ty, kteří touží po pohlcujícím herním zážitku s dostatečným úložištěm, zdatným chlazením a vysokým grafickým výkonem v malém balení. Nightblade MI2 a X2 mají všechny součástky plné velikosti stolního počítače, zabalené do malé a kompaktní skříně s objemem pouhých 10 (MI2), respektive 16 litrů (X2).

Navzdory svým rozměrům mají Nightblady vysoký grafický výkon, a to díky grafické kartě plné velikosti. I v malé skříni mají dostatek místa a dobrý přísun vzduchu. Užijte si hraní her na vysoké detaily.

Vyhrát si můžete s podsvícením Mystic Light. Zažehněte svou sestavu plamenem, nebo ji zmrazte v ledu, výběr je jen na vás. Zvolte jednu z možných barev a váš Nightblade bude vypadat jako zbrusu jiný, nový stroj. Kromě barev můžete měnit i možnosti osvícení.

Ještě lepší, rychlejší a stabilnější připojení

Nightblade X2 přichází se síťovkou Killer DoubleShot Pro, která spojí rychlost Ethernet a WiFi připojení pro ještě lepší, rychlejší a stabilnější připojení. Síťový provoz je monitorován a automaticky rozřazován do prioritních skupin, kdy první prioritou při hraní online her jsou herní data a pakety. To znamená minimální zpoždění a připojení bez záseků i při sledování streamu na druhém monitoru.

Nightblade X2 využívá technologii Super RAID 4 pro maximální rychlost disků, a to až 32 Gb/s přes M.2 Gen3 x4 slot. To je pětkrát vyšší rychlost než u SATA 3. Menší Nightblade MI2 je pak vybaven M.2 Gen3 slotem s rychlostí až 20 Gb/s.

Přetaktování pomocí tlačítka MSI OC Genie. Vymáčkněte ze svého stroje ještě vyšší výkon. Větší Nightblade X2 lze snadno přetaktovat jediným stiskem tlačítka OC Genie.

Nová generace desktopů Nightblade jsou kompletní PC sestavy, které budou dostupné od poloviny října (X2), respektive ke konci letošního roku (MI2).

Grunex.com