Kromě uvedení modelů z úspěšné řady GAMING přináší MSI také již z výroby přetaktované modely ze série Classic osazené zcela novým chladičem v černobílém provedení, který skvěle padne k designu základních desek řady MSI Krait.

Současně jsou uvedeny také modely z OC edice s vyššími takty a s referenčním chladičem, ideální pro systémové integrátory a pro potřeby nejširšího spektra uživatelů.

Chladič Twin Frozr V

Nový chladič MSI Twin Frozr V je špičkou vzduchového chlazení. Přestože grafika nezabere ani dva sloty, chladič svým výkonem s velkou rezervou překoná předchozí generace. Silný a přitom tichý proud vzduchu zajišťují nové 10cm ventilátory Torx.

Samotný pasiv chladiče je redesignovaný a tepelné trubice mají nové uspořádání označované jako SuperSU, které zvyšuje jejich efektivitu, a to zejména v kombinaci s technologií řízeného toku vzduchu Airflow Control.

Technologií Hybrid Frozr MSI navazuje na rok 2008, kdy jako první uvedla zcela tiché high-endové grafické karty, jejichž ventilátory se při bezpečných nižších teplotách úplně zastaví a karta je v provozu chlazena pouze pasivně.

MSI Gaming APP

S novými kartami MSI GTX 960 Gaming 2G přichází další vylepšení kompletní rodiny herních produktů řady MSI Gaming. Aplikace MSI Gaming App umožňuje hráčům rychle dle potřeby přepínat mezi OC, herním a tichým režimem.

Novinkou v aplikaci je karta EyeRest, která nabízí rychlý přístup ke specifickým barevným profilům monitoru pro hry, filmy a speciální režim EyeRest, který eliminuje množství vyzářeného modrého světla.

Redukce modrého světla dovolí vašemu tělu se lépe přizpůsobit noční době, takže si po dlouhých herních seancích lépe odpočinete a vaše oči ani celé tělo nebudou tolik unavené.

Novinkou je také možnost ovládání LED podsvícení karty, kdy má uživatel na výběr z pěti přednastavených režimů.

Porovnání jednotlivých modelů grafických karet Grafická karta MSI GTX 960.

Grunex.com