Aktuální porce nového obsahu je o poznání bohatší a potěší především milovníky automobilů. Tuning aut patřil mezi nejžádanější možnosti herní komunity a s aktualizací se právě dostal do hry. Oblíbená auta si tak můžete upravit podle sebe. Třeba nasadit jiná kola, spoiler, výfuk a tak podobně. Zatím je k dispozici více než padesát unikátních možností.

Hra vám ale takové možnosti nedá jen tak zadarmo. Přizpůsobení bude třeba odemknout. Právě zde se hodí nově přidané pouliční závody. Studio jich do města New Bordeaux přidalo rovnou dvanáct, výzev je tak celkem dost. Závody se vám při hraní otevřenou hned ze začátku příběhu. Poté, co poprvé potkáte svoje mafiánské „poručíky", kteří společně s vámi řídí město.

Zdroj: Youtube

Už tak bohatá nabídka obleků pro hrdinu Lincolna se ještě rozrůstá o trojici nových kousků. Ten poslední dostanete, pokud hru propojíte s herním účtem My2k, který vydavatel používá pro svoje hry. Jako bonus dostanete zlatou variantu revolveru.

Do příštího roku plánuje studio Mafia 3 rozšiřovat o další nový obsah. Jmenovitě to jsou zatím další obleky a nové možnosti přizpůsobení aut.

Mafia 3 je dostupná pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com