Kromě toho, že se letos vrátila filmová série Mad Max ve čtvrtém pokračování s podtitulem Fury Road, značka se také dočká hry. Novinka se jmenuje prostě Mad Max a na pultech obchodů se ukáže už začátkem příštího měsíce.

V hlavní roli se ukáže Max, ovšem příběh hry není filmovou sérií ovlivněn. Studio si místo bralo inspiraci hlavně z univerza značky. Hrdinu musí najít Interceptor - jeho ztracené auto. Velká část hry bude věnována také Magnum Opus, respektive jeho vyrobení. Má se jednat o „ultimátní" pojízdnou zbraň do pustiny.

Nové video se jmenuje „Choose Your Path" a tvůrci ho popisují jako „interaktivní". V jeho průběhu totiž můžete určovat, jak se bude vyvíjet dále. Několikrát se totiž objeví výběr z 3 možností, jak se má hrdina zachovat či jakým stylem zaútočit.

Zdroj: Youtube

Ve hře se má zhruba 60 procent času odehrávat za volantem, velká část řízení bude navíc proložena boji s ostatními auty. Pustina je totiž velmi nehostinné místo. Oproti původním plánům se hra nepodívá na staré konzole Xbox 360 a PlayStation 3. Nemají zkrátka dostatek výkonu.

Mad Max vychází v České republice 4. září, a to pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com