Akce zpřístupní kompletní herní svět bez dalších omezení. Záleží tak hlavně na vás, kolik toho za týden stihnete vyzkoušet. Každý hráč rovněž dostane do začátku 500 zlaťáků, což je speciální herní měna. Slouží k nákupu hlavně extra předmětů, které nejsou pro hraní stěžejní.

Hra se odehrává ve světě Tamriel, ovšem celých tisíc let před událostmi The Elder Scrolls V: Skyrim - nejnovějšího pokračování série pro jednoho hráče. Po herní stránce nabízí dost podobné možnosti jako úspěšnější World of Warcraft. Se svou postavou se pohybujete herním světem, potkáváte další hráče, plníte úkoly a tak podobně.

Zdroj: Youtube

Vydavatel ze hry v roce 2015 odstranil měsíční poplatky, respektive je učinil dobrovolné. Placení dává hráčům různé bonusy a zpřístupňuje veškerý dodatečný obsah. V boji ale výhody nemají. Pokud tak budete chtít hrát po skončení zkušební verze, je nutné si hru koupit. Dosažený postup zůstane uložený na vašem herním účtu.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited je možné hrát na počítačích (skrze službu Steam) a herních konzolích Xbox One a PlayStation 4. Na konzolích stáhnete testovací verzi tradičně v oficiálních obchodech.

Grunex.com