Jedinečný projekt OMEN Komunitní bitva se odehraje na dvou největších lokálních komunitních portálech pro dané hry. Čtyři kvalifikační turnaje ve hře Dota 2 se uskuteční na stejnojmenném webu Dota2.cz a čtyři kvalifikační turnaje ve hře League of Legends proběhnou na portálu Tryhard.cz.

Celkový skutečný počet účastníků v turnajích rozhodne, kdo si odnese hlavní cenu a kdo „cenu útěchy". Neváhejte, podpořte svoji komunitu, registrujte se a odehrajte celý turnaj!

OMEN komunitní bitva.Zdroj: archiv Grunex.com

Vítězná komunita pro sebe ukořistí finálový turnaj o parádní ceny: herní notebook OMEN 15 od Hewlett-Packard s procesorem Intel Core i7 a finanční prize money 6 tisíc korun!

Ani slabší komunita nepřijde zkrátka a zabojuje ve finálovém turnaji B o: finanční prize money 10 tisíc korun.

Není na co čekat, opravdu je o co hrát! Tak nečekejte, registrujte sebe a pozvěte své kamarády, sdílejte tento netradiční projekt prostřednictvím svých facebookových stránek, YouTube videí, Twitch livestreamu aj. Ukažte, kdo je lepší? Komunita League of Legends nebo komunita Dota 2?

Hrajeme 1 versus 1, tedy jeden proti jednomu, žádné týmy, týmové taktiky, ale jednotlivci a jejich vlastní skill na férovku proti sobě.

OMEN Komunitní bitva League of Legends - více informací, pravidla na internetové adrese www.tryhard.cz.

1. kvalifikace - pondělí 3. října 2016
2. kvalifikace - sobota 8. října 2016
3. kvalifikace - pondělí 10. října 2016
4. kvalifikace - středa 12. října 2016

OMEN Komunitní bitva Dota 2 - více informací, pravidla na internetové adrese www.dota2.cz.

1. kvalifikace - středa 28. září 2016
2. kvalifikace - úterý 4. října 2016
3. kvalifikace - sobota 8. října 2016
4. kvalifikace - středa 12. října 2016

Grandfinále OMEN Komunitní bitvy v obou hrách se uskuteční v neděli 16. října 2016 a budete je moci sledovat prostřednictvím livestreamu ARStudio (Dota 2) a Herdyn (League of Legends).

Projekt se koná pod záštitou profesionální značky herních produktů OMEN od Hewlett-Packard. Hlavní cenou je herní notebook OMEN 15 s procesorem Intel Core i7 přinášející výkon hodný vítězů.

Design notebooku se vyznačuje podsvícenou klávesnicí Dragon Red se znakem OMEN pod ní a se stínovaným potiskem na víku. Vysoký výkon i při nízkých teplotách umožňuje konstrukce s dvěma ventilátory a 62wattová baterie posazená naležato směrem k předku stroje, která zvětšuje plochu chladicího povrchu a rozšiřuje prostor pro proudění vzduchu.

OMEN komunitní bitva.Zdroj: archiv Grunex.com

Novinkou této značky je desktop OMEN X využívající nejvýkonnější grafické řešení až dvou karet Nvidia GeForce GTX 1080 a spolu s procesory 6.

Generace Intel Core i7 s možností přetaktování jsou plně připraveny na nastupující trend virtuální reality. Dostupný je v několika konfiguracích a pro moddery také samostatně moderní skříň s pečlivě promyšleným chlazením.

Více o OMEN Komunitní bitvě se dozvíte ZDE pro Českou republiku a ZDE pro Slovensko. Novinky o herních počítačích a noteboocích od Hewlett-Packard najdete na herním webu HP.cz/gaming a HP.sk/gaming.

Grunex.com