Hráči se tak dočkají celé řady historických bitev v rámci kampaní, velký důraz je ale kladen na hru více hráčů on-line.

Zatímco série Battlefield na bojiště postaví maximální 64 hráčů, Enlisted chce počty pořádně nafouknout. Studio se zatím nerozhodlo, kolik bude maximum. Uvažují ale až nad 150 hráči v jedné bitvě.

Hra má navíc umožnit svobodné přepínaní mezi pohledy první osoby (tradiční ve střílečkách) a třetí osoby, kdy své postavě koukáte na záda (hlavně ve hrách na hrdiny). Vozidla se mají v bojích určitým způsobem ukázat, zatím ale není v plánu jejich ovládání hráči.

Enlisted má nabídnout třeba známé vylodění spojenců v Normandii. První záběry ukazuje už zveřejněná upoutávka. Příběhová část má rovněž zahrnout postup německých vojsk směrem k Moskvě. Další obsah bude záviset na finanční podpoře komunity.

Zdroj: Youtube

Tvůrci nabízí zájemcům, aby finančně podpořili vývoj hry. Zároveň tímto způsobem lze získat přístup do hry ještě před vydáním. Pokud se tak například dokáže vybrat 250 tisíc dolarů, studio připraví africkou kampaň, kde se ukáže i slavný generál Erwin Rommel.

Při vybrání milionu dolarů vyjde hra rovněž pro konzole, zatím se chystá na počítače. Komunita během pár dnů od oznámení přispěla zatím 150 tisíc dolarů.

Vydání Enlisted je plánováno na příští rok. Finanční podporu komunity můžete sledovat na oficiálním webu hry - ZDE.

Grunex.com