Nyní blíže představila svůj nový projekt Whore of the Orient, o němž se mlhavě vědělo, ale nebylo to tehdy nic jistého. Nyní už ano.

Hra o lehké slečně Orientu vyjde až pro příští generaci konzolí a také na PC. Jejím vydavatelem by měli být Warner Bros, což je rovněž novinka. Jako důkaz, že hra skutečně existuje, jsme dokonce dostali první obrázek.

Whore of the Orient vás vezme do Šanghaje roku 1936, zkorumpovaného a dekadentního města. Jeden z údajně největších ještě neodvyprávěných příběhů 20. století, jak ho nazval zakladatel tvůrců Brendan McNamara, se točí okolo čínského vlastenectví.

V asijské zemi to totiž vře - na jedné straně se vojska strany Kuomintang snaží potlačit rozšiřování komunismu, zatímco skupina západních policejních se pokouší udržet mír. Zatím není jasné, za koho budete hrát.

Předcházející hrou studia byla loňská kladně přijatá i prodávaná detektivka ze čtyřicátých let L. A. Noire. Hra takřka měnila zavedené žánrové zvyklosti akčních a adventurních her, čímž dala za vznik jedinečnému hernímu dílu, které tu dlouho nebylo. Hru můžete zakoupit například ZDE.

Herní zpravodajství pro vás připravuje Eurogamer.cz.