Herní režim se bude jmenovat Solo Ops a nabídne velké bitvy bez toho, aby byli třeba další hráči. Kromě svobodného výběru postavy si půjde zvolit celý čtyřčlenný tým. Mezi vybranými postavami pak při hraní libovolně přepínat a jejich správný výběr bude znamenat vyšší šanci na výhru.

Kromě nových možností hraní pro jednoho hráče se video věnuje několika dalším postavám, které se v druhém díle ukáží. Slunečnice dostane mimo jiné také „upíří" variantu, kromě rozpoznatelné červené barvy zvládne vysávat životy ze zombií a léčit se tak. Další je třeba elektrický citron, jeho útoky zasáhnou více nepřátel, pokud stojí poblíž sebe.

Zdroj: Youtube

Hraní dodatečně zamíchá také představené „bláznivé" nastavení. Objeví se v soukromých zápasech či hraní s kamarádem na rozdělené obrazovce. Jedná se o několik možností, které lze aktivovat. Například je tu nízká gravitace pro větší skoky, znatelně omezený počet životů, vyšší rychlost a další.

Studio se nedávno pochlubilo, že první Plants vs. Zombies: Garden Warfare si již zahrálo více než 8 milionů hráčů. Vzhledem k typu hry se jedná o skvělý úspěch. Nejde ovšem o prodané kopie, hru je možné hrát zdarma v rámci EA Access pro Xbox One nebo si ji zkusit na počítači po omezený čas skrze Origin.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 vychází 23. února pro počítače a herní konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com