Unikátní, jednoduchý, čistý, moderní a funkční design zařízení vás osloví na první pohled. Netradiční lesklé černé linie lemují 8 palcový vícedotykový IPS displej s rozlišením FullHD 1080p. Na kratších stranách vpředu jsou umístěny stereo reproduktory zajišťující neuvěřitelný prostorový zvuk. Nechybí ani 5Mpx přední a zadní kamera.

Tablet se dobře drží, neklouže z rukou a to zejména díky matnému pogumovanému povrchu na zadní straně, kde najdeme dominantní lesklé logo SHIELD. Po bocích jsou klasické ovládací tlačítka pro zapnutí, kolébka upravující hlasitost a sloty pro SIM a microSD kartu (až 128 GB). Nvidia Shield tablet K1 poskytuje bohatou konektivitu včetně bezdrátové technologie WiFi a výstupu mini HDMI.

Herní výhody

Kvalitní železo a vysoký výkon jsme popsali výše, to ale není vše. Důležitá součást nového tabletu běžícího na nejnovějším operačním systému Android Lollipop jsou jeho vyspělé technologie transformující Shield K1 v úžasnou herní mašinu. Je plně kompatibilní s herním ovladačem Nvidia Shield Controller usnadňující ovládání her.

Hráči se mohou přihlásit do nové cloudové herní služby GeForce Now, která je na první tři měsíce zdarma. Připojí se tak k výkonným herním Nvidia počítačům a budou schopni streamovat do svého Shieldu aktuálně přes 60 oblíbených PC titulů, nebo nakupovat nové hry z online obchodu.

Po vypršení tříměsíčního trialu bude cena měsíčního předplatného 9.99 euro včetně daně. Nebudete nijak omezeni a na svém SHIELD tabletu si zahrajete jak klasické nebo nejpokročilejší Android tituly stažené z Google Play tak i nejnovější tituly pro PC.

Herní tablet Nvidia Shield K1.

Užitečný software

Nejen, že dostanete maximální výkon a spojení s extrémně výkonnými počítači v cloudu, ale Nvidia vám připravila i několik předinstalovaných aplikací. Oblíbené hry si můžete stáhnout zdarma nebo zakoupit z obchodu Nvidia Shield Hub.

Tablet připojíte přes HDMI k vaší televizi a snadno uděláte z vašeho tabletu konzoli díky režimu Nvidia Console Mode nebo zrcadlete obsah z tabletu přímo do televize díky režimu Mirror Mode. Nechybí ani populární herní aplikace s živými přenosy Twitch.

Volitelné příslušenství

Je libo ovládání dotykovým perem? Ani to není problém. K tabletu si můžete pořídit Shield DirectStylus 2 speciálně navržený pro přesné psaní, malování i kreslení silnou či slabou linkou. Součástí balení není univerzální nabíječka a nechcete-li nabíjet svůj tablet přes kabel, je zde v nabídce SHIELD globalní nabíječka pro US i evropské zásuvky.

Herní tablet Nvidia Shield K1.K extrémně výkonnému stroji skrývající v sobě tablet, konzoli i počítač zároveň je volitelně k dispozici ochranný kryt sloužící zároveň jako stojan a již výše zmíněný ovladač Nvidia Shield Controller narvžený pro pohodlné držení a ovládání.

Nvidia Shield tablet K1 je tu pro hráče, herní nadšence, grafiky, ale také klasického uživatele, který prahne po výkonném moderním stroji budoucnosti protkaném skrz na skrz exkluzivními technologiemi. Vánoce jsou ideální příležitostí, jak tímto mazlíkem udělat radost svému blízkému. K dispozici jej exkluzivně prodává Alza.cz za velmi zajímavých 5499 korun s DPH.

Grunex.com