V Mass Effect: Andromeda jsou hráči součástí lidské výpravy do galaxie, která je od Mléčné dráhy vzdálena 600 světelných let. Jako člen Pathfinder týmu máte za úkol nový svět prozkoumat a nalézt vhodnou planetu k osídlení.

Jak už to tak bývá, mise nejde úplně podle plánu a hned při příletu do Andromedy na vás čekají akutní problémy. Kromě nových planet se můžete těšit na zbrusu nové herní rasy a také celou řadu nových příšer a vlastně všeho, co k takové galaxii patří.

Mimo hlavní příběhové linky dává nový Mass Effect hráčům dostatek prostoru, aby se věnovali vedlejším úkolům, a ještě podrobnějšímu prozkoumávání herního světa. Hrdinu si po vzoru předchozích dílů vytvoříte podle sebe, jste ale opět omezeni na lidskou rasu.

Zdroj: Youtube

Novinka nabízí rovněž hru on-line až pro čtyři hráče, kteří se na zatím pěti mapách postaví stále silnějším vlnám nepřátel. Zde už si můžete vybrat další rasy. Hraním hry pro více hráčů lze získat bonusy do příběhové části, není to ale vyžadováno podobně jako u třetího dílu.

Mass Effect: Andromeda vyšlo pro počítače a herní konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com