Čtvrtý přídavek se jmenuje Rogue One: Scarif a jak fanoušci určitě tuší, točí se okolo chystaného filmu Rogue One. V rámci přidaných map (opět mají být čtyři) si tak hráči budou moci zabojovat na mapách, které budou inspirované filmem. Zatím je potvrzena písečná pláž z upoutávky na film.

V rámci tradice přinese rozšíření další dva hrdiny. K rebelům se přidá Jyn Erso - hlavní hrdinka chystaného filmu. Stranu impéria posílí Orson Krennic (opět důležitá postava filmu). Možné jsou rovněž nové zbraně, zatím ale není nic potvrzené.

Zdroj: Youtube

Rogue One: Scarif dostanou majitelé Season Pass předplatného 6. prosince. Pro ostatní dorazí s dvoutýdenním zpožděním. Majitelé nového PlayStation VR se mohou těšit na zdarma dostupnou speciální misi, dostanou ji 6. prosince.

Pokud již Star Wars: Battlefront vlastníte, tak si tento víkend můžete zdarma vyzkoušet všechny herní mapy přidané dřívějšími placenými přídavky. Hra bude rovněž do konce roku nabídnuta v rámci předplatného EA Access (pro Xbox One) a Origin Access (pro počítače), které za měsíční poplatek nabízí hraní více než 30 her.

Star Wars: Battlefront můžete hrát na počítačích a herních konzolích Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com