Hry hratelné v prohlížeči nejsou žádnou novinkou, většinou jde ale o jednoduché tituly, to u EndWar Online platit nebude. Ubisoft hru označuje za „prohlížečový titul nové generace" a podle dostupných materiálů není společnost daleko od pravdy.

Ve hře se proti sobě postaví evropská aliance podporovaná USA a Rusko. Nedávno skončila dlouhá třetí světová válka, konflikt ale urovnaný ještě není. Na hráčích bude, aby si zvolili svou stranu a tu dovedly až do konečného vítězství. Obě strany konfliktu se budou odlišovat, což se promítne i do stylu hraní.

Pokud by vám nevyhovovaly online souboje s ostatními hráči, bude připravena i kampaň proti umělé inteligenci.

Zdroj: Youtube

Náplň EndWar Online bude kromě častých bojů obsahovat rovněž ekonomickou složku, na kterou si budete muset dát pozor a prostor zbude i na diplomatická jednání. Rozmanité budou také bojové složky, od tanků se dostaneme přes pěchotu až po bezpilotní leteckou podporu.

Společnost má v plánu spustit hru v následujících týdnech. Hraní bude zdarma s možností dokupování herních předmětů za skutečné peníze. Utrácení peněz ale nebude vůbec nutné, alespoň to Ubisoft slibuje.

Grunex.com