Pokud si chcete užívat maximální zážitek při hraní, je potřeba si pořídit výkonnou grafickou kartu. Někteří namítnou „To rozjedu i na své GeForce GTX 285M". Ano, je však rozdíl zahrát si hru, nebo si ji užít na maximum včetně veškerých grafických efektů, které hra nabízí. A vězte, zahrát si Far Cry 4 na plné detaily na kvalitním herním monitoru s pořádným ozvučením je obrovský zážitek.

Příchod grafických karet Nvidia GeForce GTX 980 a GTX 970 postavených na architektuře Nvidia Maxwell znamená mnohé pro vývojáře i samotné hráče. Nejedná se totiž o okrajové vylepšení. Nová architektura umožní herním vývojářům lepší osvětlení scény a následně reálnější zobrazení na monitoru. Nvidia využívá potenciál na maximum - nárůst výkonu, až dvojnásobně nižší spotřeba a nové technologie.

Grafická karta Nvidia GeForce GTX 980.Simulace světla je velmi náročná na výkonnost grafické karty, stejně tak vyhlazování jednotlivých snímků, s Nvidia Maxwell jsou jakákoli omezení pryč. Technologie VXGI - zvyšuje možnosti při vývoji osvětlení a MFAA si v každém okamžiku pamatuje předchozí a následující snímek, aplikuje na něj filtr a vytvoří nejlepší možnou kvalitu obrazu.

Na úrovni samotné hry a zobrazení na monitoru, přijde vhod technologie DSR, která vyrenderuje obraz do 4K a poté jej poníží na nativní rozlišení. Obraz je kvalitnější, než kdyby byl vyrenderován přímo do 1080p.

Navíc do 31. prosince 2014 při koupi grafických karet Nvidia GeForce GTX 980 a GTX 970 dostanete možnost zvolit si vaši cestu. Kampaň „Pick Your Path" vám dává možnost vybrat si z her Far Cry 4, Assassin's Creed: Unity nebo The Crew a získat ji napořád a zdarma.

Soutěžte také o oficiální Nvidia trička v následující anketě - ZDE a pomozte společnosti Nvidia poznat uživatele grafických karet blíže.

Grunex.com